Klan web HoM

Welcome in Heroes of Might

Subclass

Subclass

Na levelu 75 mohou hráči splnit quest Mimir's Elixir a najít příslušného učitele, který jim vytvoří druhé povolání.
Pokud jste se rozhodli pro subclass, promluvte si s Magisterem Laddem v Ivory Tower. Jakmile máte hotový subclass, můžete se pokusit stát se Noblesse.
Detaily

Po dokončení questu Mimir's Elixir můžete jít za grand masterem povolání, které chcete a zvolit si subclass. Poté se váš level a vlastnosti změní na postavu na levelu 40 a povolání, které jste si zvolili. Nezapomeňte, že v některých případech se nebudete moci hýbat kvůli odlišným váhovým omezením jednotlivých tříd.
Mezi hlavním povoláním a subclass lze libovolně přepínat prostřednictvím NPC ve vesnici.
Když povýšíte subclass na level 75, můžete si zvolit až dva další subclassy. Pro přepínání mezi povoláními neplatí žádná omezení, co se týká jejich doby nebo počtu.
Když se přepnete, nepřevedou se vám buffy ani symboly. Zůstává ale veškerý vás majetek, PvP/PK body, informace o klanu a obléhání, doporučení a počty hlasů, seznam přátel, informace o partě, údaje o 7 signs a o questech. Warehousu a inventář jsou také společné.

Omezení

Pokud je vaše hlavní povolání Elf nebo Dark Elf, nemůžete si jako subclass zvolit žádné povolání druhé elfské rasy. Overlord a Warsmith nemohou být vybráni jako subclass.
Navíc nemůžete jako subclass vybrat podobné povolání, jako už máte. Následují povolání jsou brána jako podobná:

  • Treasure Hunter, Plainswalker a Abyss Walker
  • Hawkeye, Silver Ranger a Phantom Ranger
  • Paladin, Dark Avenger, Temple Knight a Shillien Knight
  • Warlocks, Elemental Summoner a Phantom Summoner
  • Elder a Shillien Elder
  • Swordsinger a Bladedancer
  • Sorcerer, Spellsinger a Spellhowler